Plaj Çantası – Bez Plaj Çantasına Baskı
0

Sıcakların gelmesiyle tatil hazırlıkları yapanlar yada yapmalarına yardımcı olan herkesin ihtiyacı plaj çantası. Kurumsal müşterilerimizin yoğunluklu tercihi bez plaj çantası sitemiz üzerinden incelenebilir beğendiğiniz plaj çantası modeline teklif alınabilir.

Plaj çantasını tercih edenler şimdiden tatilde yanlarına alacakları eşyaların listesini çıkarmaya başlamışlardır. Listesinde plaj çantası olmayan yoktur. Bu kısımda müşterilerimizin toplu plaj çantası siparişi vermesi kadar doğal bir durum olmazdır ki hem promosyon plaj çantası olarak hem de pazarlamasının yapılması şu dönemlerde oldukça yaygındır.  Plaj çantası modelleri listemizin en başında yer almasada listemizin ikinci sırasında mutlaka olmalıdır. Diğer ham bez çantalar, kanvas çantalar, gabardinler ribsler dışında son dönemde plaj çantaları hiç olmadığı kadar ön plana çıktı.

Plaj Çantası Modelleri

1- Baskılı Plaj Çantaları : Plaj çantasında dikkat edilmesi gereken en önemli 2 unsur vardır. Bunlardan bir tanesi kumaş diğeri ise baskı kalitesidir. Konusu gelmişken toplu plaj çantası siparişinizde açıklama kısmına “baskılı plaj çantası” ya da “baskısız plaj çantası” diye belirtirseniz teklif sürecini daha verimli sağlayabiliriz. Plaj çantası kumaşı na geri dönecek olursak seçtiğiniz kumaş tamamen ihtiyaç, kalite, bütçe ile ilgilidir. Bu hususlar belliyse MTGreenworks olarak zaten tüm ihtiyaçlarınızı çözüm ortaklığı yapabiliyoruz.

2- Plaj Çantası Kumaşı :

Plaj gibi bir alanda müşterilerinizin veya çantanızı kullanacak kişilerin isteyeceği ilk şey çantanın kaliteli ve dik bir duruşa sahip olmasıdır. Plaj çantasına baskı , plaj çantasının kumaşı ile alakalıdır. Bu yüzden bu ikisi bütündür. Kalın plaj çantası ile ince plaj çantası arasında dağlar kadar fark vardır. Kalın malzemeli plaj çantaları ince kumaşa göre çok daha kaliteli ve tok durmaktadır. Bu yüzden plaj çantalarında canlı renkler ve modaya uygun modeller olmasına önem gösterirler.

Plaj Çantası Üreticisi

Bir çok plaj çanta üretcisi yaz sezonları için hazırladığı plaj çantası modellerin bu yılın en moda renklerinden oluşan birbirinden güzel ve moda olan plaj çanta modelleri bayanların en çok aradığı parçalardan biridir. MTGreenworks plaj çantası üreticisi ve imalatı yaparken aynı zamanda tasarımsal olarak ta müşterilerimize yardımcı oluyor, toplu adette satın alımlarında tasarım hizmetini tarafımızca karşılıyoruz.

Şık Plaj Çantası

Seçtiğimiz plaj çantaları nda hem modaya uygun hemde şık olması  çanta modellerinde en çok aranan özelliklerden biridir. Sitemiz üzerinden şık plaj çantası  modellerimizi inceleyebilir ve bu modeller hakkında teklif alabilirsiniz. Kurumsal müşterilerimizin özellikle bayanlar için aldığı plaj çantası modelleri şimdi sitemizde. Desenli plaj çanta modelleri yle bizlere sunulmaktadır.

Toplu Plaj Çantası

Eğer siz de toplu plaj çantası sipariş vermeyi düşünüyorsanız, plaj çantası sayfamızdan ürünlere “Teklif Al” butonuna tıklayarak listenizi bize gönderebilirsiniz. Toplu plaj çantası için en kısa sürede size dönüş sağlayacağımızdan emin olabilirsiniz.

Yorum Yapın

E-posta adresiniz paylaşılmaz...

Destek