Ribs Çanta

Ribs Çanta

Ribs Çanta, ile katılımcısı olduğunuz fuarlarda, bayi toplantılarınızda, seminer ve eğitimlerinizde, etkinliklerinizde, katalog broşür taşıma için kullanılan pratik etkili promosyonel ribs çantalar kullanın, marka değerinizi yükseltin. Mağazanız ve markanız için uzun ömürlü reklam ve taşıma çantaları olarak doğa dostu ribs kumaşları tercih edebilirsiniz. Komple ip dikimli ham bez çantalarımız dayanıklı ve uzun ömürlüdür. Yıkanabilir ve ütülenebilir ribs çantalarımız markanızın aylar hatta yıllarca reklamını yapacaktır. %100 pamuk dokuma ribs kumaş çantalar ile doğayı koruyoruz, çevre dostu ve kaliteli ribs çantaları tercih edin.

Ribs Çanta Modelleri

Ribs kumaş geri dönüşebilir, doğada çözünebilir. Uzun yıllar kullanılabilir, yıkanabilir, ütülenebilir. İsterseniz uzun saplı, isterseniz kısa saplı, omuz askılı yada el tutmalı, özel renkli dokuma saplı yada ham kumaş renginden dilediğiniz her sap seçeneğiyle ribs çantaları üretiyoruz, ribs çanta modellerimiz estetik ve işlevsellik buluşuyor.

Baskılı Ribs Çanta

İstediğiniz her ebatta yüzde yüz koton olan baskılı ribs çantala rı üretebiliriz. Ribs bez çantalarımızla ihtiyaçlarınıza yanıt veriyoruz. Kısa yada uzun kulp seçeneklerimiz de mevcuttur. Dikim ve kumaş kalitesine güvendiğimiz ve üzerinde firmanıza özel baskıların uygulanır. çantalarımızda. İstediğiniz her ebatta sadece alt körük veya komple körük uygulanabilir.

15 sonuçtan 1-12 arası gösteriliyor

Sort by:
(271)
(340)
(224)
(433)
(404)
(586)
(622)
(180)
(389)
Destek