Jüt Çanta

Jüt Çanta

jüt çanta ve kumaş jüt bitkisinin liflerinden dokunur; %100 doğaldır, sert dokusu ile dayanıklıdır, çuval yada kaneviçe olarak da bilinir, krem ve kahverengi tonlarda dokunabilir. Ham jüt bez çantalarda işlevsel bir üründür. Uzun omuz askılı veya el tutmalı kulplarla ham jüt(çuval) çantalara firma logonuzu bastırabilirsiniz. İsteğe bağlı olarak iç kısmını özel su geçirmez kaplama yapabiliriz. Ağırlıkla omuz askılı shopping bag olarak kullanılmakla birlikte dar uzun şarap ve içecek çantası modeli, el tutmalı kısa kulp modeli gibi çeşitli modelleri de bulunmaktadır. Promosyon amaçlı kullanılan jüt çantalar ağırlıktadır. Bunun yanında mağazalarda, free shoplarda, butiklerde renkli tasarımlar uygulanmış ve satışa sunulmuş jüt çantaları da görebilirsiniz.

Jüt Çanta Modelleri

Promosyon amaçlı kullanılan jüt çantalar ağırlıktadır. Bunun yanında mağazalarda, free shoplarda, butiklerde renkli tasarımlar uygulanmış ve satışa sunulmuş jüt çantaları da görebilirsiniz.

Genelde orta ve büyük ebatlarda tercih edilen bir çanta türüdür. Alışveriş ve seyahat çantası olmanın yanında içi lamineli olan model plaj çantası olarak da kullanılır. Hava geçirme özelliği ve ağır yükleri taşıyabilen mukavemeti sebebiyle kulanım alanı çok geniştir.

Jüt Çanta Fiyatları

Pp Woven jüt sentetik çuval kumaşı olarak da bilinir, dayanıklıdır, iç ve dışına birlikte yada ayrı yarı su geçirmez kaplama yapılabilir, parlak yada mat kaplama seçenekleri mevcuttur, her türlü baskı ve tasarıma uygundur. Özel renklerde dokuma saplı, kendi kumaşından saplı, isterseniz omuz askılı isterseniz kısa tutmalı kulp seçenekleriyle pp woven çantalarınızla markanızı temsil edebilirsiniz. Ön/arka yüzlerine e isterseniz körüklere de baskı yapılabiliyor.

Anti bakteriyel ve geri dönüşebilir özelliği ile pp woven çantalar pek çok amaca yönelik kullanılabiliyor. Doğaya saygılı bir kumaş türü olan pp woven ile alışveriş, sırt çantası, spor çantası, çıtçıtlı ve fermuarlı çantalar, makyaj çantaları gibi pek çok seçenekte ürün sunulabiliyor.

Genellikle büyük ebatlı tercih edilir. Fuarlarda çok tercih edilen bir çanta modelidir. Su itici özelliği sebebiyle alıveriş ve plaj çantası olarak da kulanılır. Büyük ebatlı modellerde üstten komple fermuar dikimi veya çift taraf çıtçıt ile kapanabilen bu ürün seyahat çantası olarak da kullanılmaktadır.

Gösterilen sonuç sayısı: 9

Sort by:
(223)
(314)
(145)
(247)
(200)
(310)
(678)
(337)
(1013)
Destek