Plaj Çantaları 2018’de Hem Doğa Dostu, Hem Ekonomik Olabiliyor
0

Yaz sezonuna girdik nihayet. Her ne kadar ara ara ülkenin çeşitli yerlerinden sel ve dolu haberleri gelse de, iklim değişikliği ve küresel ısınma ile Dünyamızı hızla ve fütursuzca yok ediyor ve gelecek nesillere yaşanacak bir gezegen bırakmıyor isek de bir şekilde havalar ısınıyor ve yaz tatilinin rehaveti yavaş yavaş ülkemize de çöküyor.

Bu sene tatil daha bir kıymetli çünkü 2 turlu başkanlık seçimi, ertelenen üniversite sınavları derken geleneksel tatile geçme modu Temmuz ortasını bulacak gibi.

Zamansal kısıtlama da olunca acaba tatilimizde neler yapsak, nereye gidebiliriz, kaç gün konaklayabiliriz, adı tatil ama aslında süresi kısıtlı olan bu zaman dilimini nasıl efektif değerlendirebiliriz planlarını da yapıyoruz bir yandan (Her ne kadar bütçesel yük babalarda olduğu için onlar pek o taraflı değilmiş gibi gözükseler de en azından eşler ve çocuklar yapıyorlar.). MT Greenworks çalışanları olarak bizler de tatilimizi nasıl değerlendirelim, bütün bir yıl boyunca çevreye daha az zarar veren ürünler kullanmaya çalıştığımız yaşam normlarını tatil beldelerinde de nasıl sürdürebilirizin planlarını yapıyoruz elbette.

Tatil olunca ilk akla gelenlerden biri de elbette tatil alışverişleri. Ülkemizdeki ekonomik sıkıntıları göz önüne aldığımızda toplumun büyük bir kısmının ciddi bütçeler ayırarak tatil alışverişi yapabileceğini düşünemiyoruz elbette. Aile bütçemizi, ülkenin sıkıntılı sürecini ve uzun vadeli borçlanmaların sakıncalarını düşünerek efektif, ihtiyaç duyulan elzem ürünleri almak ve alınan her ürünü sadece 1 hafta ya da birkaç haftalık tatilimiz boyunca değil tüm yaz hatta gelecek yazlar ve havaların güzel olduğu her mevsimde kullanabilmek çok önemli. Satın alacağımız her ürün birden fazla yıl veya mevsimde kullanılabilme özelliğinde olmalıdır. Bu sizin ekonomik gücünüze endeksli değil aslına bakarsanız. Maddi boyutta ne kadar durumunuz iyi olursa olsun böyle bir tüketim ve alışveriş anlayışıyla hareket etmenin hem sürdürülebilirlik hem de daha az tüketim kavramlarının oturmasında önemli bir etken.

Ve işte tam bu noktada sizlere %100 pamuk kumaşlardan üretilmiş, yıkanabilen, ütülenebilen, üzerinde su bazlı boya ile baskı yapıldığı için güvenle ve defalarca kullanabileceğiniz ribs, gabardin veya kanvas bez çantaları öneriyoruz. İsterseniz omuz askılı gabardin ve kanvas sırt çantası modellerimizden birini, dilerseniz içine havlular, yedek mayolar, t-shirt ler ve hatta pansiyonda pişirdiğiniz dolmalar da sığsın diye kullanacağınız hacimli ve omuz askılı kanvas plaj çantalarınızı kullanabilirsiniz. Benim çok fazla eşyam yok, içine gözlüğümü, cüzdanımı, cep telefonumu atacağım bir çanta yeter diyorsanız yine yüzde 100 pamuk ve doğa dostu olan ham bez mini kısa kulplu el çantalarınızı yada fermuarlı kanvas el çantalarını da kullanabilirsiniz.

Çevreci, doğa dostu, çoklu seferlerde kullanılabilen kanvas, gabardin, ham bez ve ribs bez çantalarla tatilinizin keyfini çıkarın.

İyi ama senede bir kez tatile çıkıyorum, tamam bez çantalar çevreci ve uzun ömürlü ama ben bu çantalarımın biraz da şık, özel tasarımlı ve mesaj içeren normlarda olmasını istiyorum diyorsanız eğer sizleri de düşündük. www.sihirlisemboller.com sitemizi ziyaret edin ve her biri özel mesajlar içeren, otantik ve modern çizgileri barındıran koleksiyon ürünlerimizden seçimler yapın. Hem tatilinizde hem de günlük yaşantınızdan sembollerin sihri çantanızla birlikte sizinle olsun.

Önce sağlıklı, sonra da mutlu ve enerjik bir yaz geçirmenizi diliyoruz.
Saygılarımla, Metin ÇELEBİ

Yorum Yapın

E-posta adresiniz paylaşılmaz...

Destek