Kaynaklı Bez Çanta – Ultrasonik Çanta Üretimi
0
Kaynaklı Bez Çanta

Ultrasonik çanta larımızda da isteğe bağlı olarak dış yüzeyde su itişici ve parlaklık katan ekstra laminasyon uygulayabiliyoruz. Ultrasonik çantalarımızda, üretim tekniğinde standart makine dikimi yerine sıcak kaynak ile otomasyon üretim gerçekleştiriyoruz.

Çok kısa sürede çok yüksek adetlerde bez çanta üretip teslim edebiliyoruz. Muazzam bir teknolojik alt yapı avantajını da artık sunabiliyoruz. Ultrasonik bez çanta geri dönüşebilen nonwoven çanta lar üretiyoruz. Çoklu renk seçeneği ile ürettiğimiz ultrasonik kaynaklı bez çantalarımız ile dikimli çantalara kıyasla ciddi bir fiyat avantajı sunuyoruz.

Kaynaklı Çanta

Uygun bütçelerdeki ultrasonik çanta modellerimiz ile, organize perakende zincirleri birincil derecedeki müşterilerimizdir.Doğa dostu bez çanta ve bez ambalaj üreticisi MTGreenworks. Türkiye genelinde birkaç mağaza-franchise ya da şubeden başlayıp yüzlerce yada binlerce satış noktasına kadar uzanabiliyor. Yerel yada ulusal bazda hizmet sunan pek çok market ve mağaza zincirimiz mevcut.

Tüm market zincirleri ve mağaza zincirlerinin naylon ve plastik türevli çantalara sınırlama getirildi. İlk etapta zorunlu fiyat ve ardından kademeli olarak piyasadan çekilmesi yasal uygulamaları ile birlikte bez çantalara olan ilgisi daha da arttı. MT Greenworks, ultrasonik çantaları ile yıllardır dikişli çantalarla sunduğu ürün gamına bir artı katıyor. Organize perakendeciliğe doğa dostu, geri dönüşebilir ve bütçesel boyutta oldukça ekonomik bez çanta seçeneklerimizi sunuyoruz.

Kurumsal Ultrasonik Çantalar

Kurumsal Ultrasonik Çantalar Kurumsal ultrasonik kaynaklı çantalarımız sadece mağaza ve marketlerde kullanılmıyor tabii ki.

Yurtiçi ve dışındaki katılımcısı olduğunuz fuar vb etkinlikler başta olmak üzere çokça tercih edilmektedir. Tüm etkinliklerde ve bayilere yönelik çalışmalarda dağıtabileceğiniz promosyon bez çantalarda da bu ürün grubumuzu önermekteyiz.

Hijyen ve geri dönüşebilir bir kumaştan üretilmesi, tekrar tekrar kullanılabilir olmasından dolayı günlük hayatta daha fazla kullanım alanı bulmaya başlaya ultrasonik bez çantalar markalarınızı en iyi tanıtabilecek promosyon bez çantalardır.

Ultrasonik Çanta Fiyatları MT Greenworks ultrasonik çanta fiyatları, çevre dostu alışveriş çantası kullanmak isteyen perakende mağazaları için tasarlanan alternatif ürünlerimiz mevcuttur.

Geniş hacimli ve körüklü modellerimiz mevcuttur. Uzun ve kısa seçenekli, farklı renklerde üretebiliyoruz. Kulplar, el geçmeli veya atlet kulp modeli gibi kulplu çantalar, çok çeşitli ebatlarda üretilebilir. İç giyim, kozmetik, parfümeri, ayakkabı, tekstil, hediyelik eşya ve tüm perakende grupları için alternatif çevreci bez çantalarımız ürün gamımızda yer almaktadır.

Ultrasonik kaynaklı çantalarımızda, marketlerde satılan bez çanta grubumuzda, özellikle büyük ebatlarda ve kaliteli bez çanta üretmekteyiz.

Laminasyonlu ve alt körüklü modellerimiz ile sadece alışveriş ile sınırlı kalmayıp günlük yaşamda uzun soluklu kullanılabilecek ultrasonik bez çantalarımız mevcuttur.

Yorum Yapın

E-posta adresiniz paylaşılmaz...

Destek