Ham Bez Çanta

Ham Bez Çanta

%100 pamuk dokuma ham bez çanta larımız ile doğaya saygılı, geri dönüşebilir ve uzun süre kullanılabilir ürünler sunuyoruz. İstediğiniz ebatta, firma logonuz baskılı, yıkanabilir, ütülenebilir ham bez çantalarımızı örnek ürünlerimiz arasından seçebilir, beğendiğiniz modeli kendi markanız için kişiselleştirebilirsiniz. Uzun yada kısa kulp seçenekli, çevreci, doğa dostu, natürel koton(pamuk dokuma, ham bez) çantalarımız mevcut.

Ham Bez Çanta Modelleri

Firmanızın logosu baskılı, markanızı en iyi tanıtacak promosyon ürünüdür ham bez çanta modelleri. Yüzde yüz pamuk dokuması ile yumuşak ve işlevseldir. Toptan bez çanta lar çeşitli ebatlarda üretimlerle amacınıza uygun çanta üretimleri yapıyoruz. Size özel toptan, doğa dostu, koton bez torbalar ve çantalarla firmanızı fuarlarda tanıtabilirsiniz. İstediğiniz ebatta üretim yapılabiliyor. İsteğinize bağlı olarak körüklü ham bez çanta modellerini inceleyebilirsiniz.

Baskılı Ham Bez

En çok tercih edilen modellerimizden olan baskılı bez çanta larımızdan baskılı ham bez modellerimi inceleyebilir, sitemiz üzerinden teklif alabilirsiniz.

36 sonuçtan 1-12 arası gösteriliyor

Sort by:
(251)
(206)
(260)
(325)
(322)
(346)
(231)
(226)
(862)
Destek