Yerden Gabardin Çanta

Baskılı Gabardin Çanta

Baskılı gabardin çanta, %100 pamuk dokuma, komple dikimli, şık, estetik, kendi kumaşından yada özel dokuma kulplu seçenekler ile imaj yaratır. İsterseniz içte cep, yanlarda çıtçıt gibi aksesuarlarla çantalarınız daha işlevsel hale getirilebilir. Baskılı gabardin çanta modelleri ve fiyatları için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Alışverişte hem hacimli hem de şık bir gabardin çanta için düz dokuma gabardin kumaş çantadır. Baskılı gabardin kumaş farklı renk seçenekleri ile tasarım ürünlerinde şıklık katar.

Uzun soluklu gabardin çanta ve kumaşı tüketim alışkanlığı edinilmesi için kullanım sürecinde ve sonrasında tabiata zarar vermeyen, doğal ortamlarda çözünebilen ve geri dönüşümde kullanılabilen hammaddeleri üretim bandımızda kullanıyoruz. Gabardin çanta üzerine baskı yüksek kalite markanızın promosyon reklamını yapmak için birebir.

  • Baskılı gabardin çanta %100 pamuk dokuma kumaştan üretilmiştir. Çok renk baskıya uygun olmakla birlikte çoklu renk seçenekleri ile farklı tasarımları uygulanır.Komple iplik dikişlidir, istenilen  farklı ebatlarda üretilir.İstenildiğinde özel kulp (çanta sapı)  üretilmektedir.
  • (minimum 1.000 adet sipariş için geçerlidir.)Fermuar, çıt çıt, cep ve diğer detaylar özel isteğe göre eklenebilir. Empirme, serigraf, transfer, ofset, dijital baskı seçenekleri  mevcuttur. Sipariş miktarı ve görsel çalışmaya göre baskı sunulur. Gabardin Çanta günlük kullanımda oldukça şık ve estetik durmakta, markanızı en iyi şekilde sağlamlığı ve dayanıklılığı ile yıllar boyunca tanıtmaktadır.

1–9 / 11 sonuç gösteriliyor

Sort by:
5 üzerinden 5.00 oy aldı
(1)
5 üzerinden 5.00 oy aldı
(1)
5 üzerinden 5.00 oy aldı
(1)
Destek