Welder Kanvas Çanta

Kanvas Bez Çanta

Kanvas bez çanta çeşitli kumaş türlerinden üretilirler. Kanvas bez çanta üretiminde kullandığımız bu kumaş türlerinde biridir. Dokuma özelliği ve sıklığı ile diğerlerinden ayrılan bir özelliktedir kanvas kumaştan üretilen bez çantalar. Yüzde 100 pamuk dokuma bir üründür kanvas bez çanta, bu sebeple de natürel ve doğada tamamen çözünebilir özelliğe sahiptir.
Kanvas bez çantaların üzerine isterseniz baskı isterseniz nakış yapabiliriz. Kanvas bez çantalar üzerlerine çeşitli aksesuarların dikimine de uygundur. Ayrıca kanvas bez çantayı kullanımda daha efektif hale getirmek içinde cep dikilebilir, ağız kısmına çıt çıt veya fermuar takılabilir. Kanvas bez çantaları düz olarak üretebildiğimiz gibi alt kısmında körük(derinlik) verebiliriz. Dilerseniz kanvas bez çantanız yanlardan ve alt kısmında körüklü de olabilir.
Kanvas bez çantalarda 25*30 cm gibi minik ebatlardan 50-55 cm gibi çok geniş ebatlara kadar üretim yapabiliyoruz. Mt Greenworks’ün kanvas bez çantalarını üretim kalitesinden dolayı uzun yıllar kullanabilirsiniz.

16 sonuçtan 1-12 arası gösteriliyor

Sort by:
(430)
(493)
(284)
(264)
(148)
(323)
(188)
(221)
Destek