Baskılı T-Shirt

Baskılı T-Shirt

%100 süprem penye tişört ve svitşört modellerimizle hem promosyon hem de satış amaçlı ihtiyaçlarınıza yanıt verebiliyoruz. Tercihleriniz doğrultusunda kadın ve erkek modellerimiz ve çeşitli beden seçeneklerimiz mevcuttur.
Uzun kol, kısa kol, kolsuz, atlet model, omuz askılı model gibi kol seçenekleriyle farklı mevsimlerde farklı ürünlerle siparişlerinizi alabiliyoruz. İsterseniz nakış isterseniz baskı uygulayarak logonuzu tişörtlerin üzerine uygulayabiliyoruz.
Polo yaka, V yaka, bisiklet yaka gibi yaka seçeneklerimiz de mevcut. Her amaca ve isteğe uygun t-shirt ve sweet-shirtlerle promosyon çalışmalarınızda, etkinliklerinizde, fuarlarınızda, bayi toplantılarınızda, eğitim ve seminerlerinizde yanıbaşınızdayız .
Su bazlı empirme baskı, dijital baskı, ofset baskı, transfer baskı, yıkanabilir baskı, ütülenebilir kumaş ve baskı gibi baskı seçenekleriyle her türlü tasarımı ve deseni tişörtlere uygulayabiliriz.
Nakış ve armalarla da tişörtlerinizi tasarımlandırabiliriz. İsterseniz kolda isterseniz göğüste, isterseniz arka veya ön yüzde yani dilediğiniz her yerde nakış ve arma ile tasarımınızı uygulayabiliriz.

1–9 / 23 sonuç gösteriliyor

Sort by:
Destek