Baskılı Defter

Baskılı Defter

A4-A5-A6 genel ebatlar veya size özel farklı ebatlarda ajandalar üretebiliyoruz. Ajandalarınız da isteğinize bağlı olarak farklı kağıt gramajları ve renkleri(beyaz ve krem) de uygulanabilir. Çizgili, çizgisiz ve kareli modellerimiz de mevcut.Ofset baskılı sert kapak, deri kapak, yumuşak dokulu deri kapak ajandalarımızı, parlak veya mat renk seçenekleriyle isteklerinize sunuyoruz. Kapaklara mıknatıslı extra kapak da eklenebilir.

Spiralli Defter Baskı

Tarihli veya tarihsiz ajandalarımızla dilerseniz takvime bağlı kalarak günü gününe notlarınızı alabilirsiniz yada isteğinize bağlı olarak sayfalarımız tarihsiz olurlar ve dilediğiniz sayfayı dilediğiniz zamanda kullanabilme serbestiniz olacaktır.

Promosyon Defter

Kapaklarda gofre, kabartma, lazer gibi baskı seçeneklerinin yanı sıra, kağıt-karton kapaklarda ofset baskılar da mümkün. İç sayfalarımızda isterseniz tek renk dilerseniz CMYK baskılar uygulanabilir. İç sayfalarda özel ara kapaklar yapılabilir, giriş ve son bölümlerde size özel tasarımlarla reklam sayfaları yada markanızı tanıtıcı sayfalar ve genel bilgiler sunulabilir.

Spiralli, tel dikişli, Amerikan cilt, perforajlı gibi seçeneklerle farklı konseptlere hitap edebilen promosyonel defterlerinize istediğiniz tasarım uygulanabiliyor. Defterlerimizin dilerseniz kapak ve iç sayfalarına, dilerseniz sadece kapaklarına size özel tasarımlar basılabilmektedir.

9 sonuç gösteriliyor

Sort by:
5 üzerinden 5.00 oy aldı
(1)
5 üzerinden 5.00 oy aldı
(2)
5 üzerinden 5.00 oy aldı
(1)
Destek